Ana sayfa

WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD

iyi kalite kendinden yapışkanlı bandaj satış için
iyi kalite kendinden yapışkanlı bandaj satış için
Beyon has the best quality bandage products i've ever used, i trust them and will continue my business with them.

—— Bill Hope

A friend of mine recommended Beyon to me when i was looking for cohesive wraps and sports tapes for some sports teams, i tried, actually i'm quite satisfiled with their products and service.

—— Jack Owen

The reason why I choose Beyon, is not only because it's good product quality and price, but also the great services which really impressed me.

—— John Fitzland

Ben sohbet şimdi

WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD

1 2 3 4 5 6
WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Beyon
No. Çalışanları : 20~50
Yıllık satış : 8,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
Certificates:: FDA/CE/ISO9001
R&D:: Available
Hakkımızda:

2007 yılında kurulan Wuxi Beyon Medikal Ürünler Co., Ltd., yapışkan elastik bandajlar, yapışkan bandajlar, tıbbi bantlar, spor bantlar ve diğer ilgili ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.


Firmamız Wuxi, Jiangsu eyaletinde bulunmaktadır. Wuxi'nin doğu Çin'deki bir ulaşım merkezi, kendi limanı, hava istasyonu, hızlı tren istasyonu ve Şangay'a da çok yakın. Bu şehir, Çin'in tekstil ve kaliteli ürünleri ile ünlüdür ve Çin piyasasında, özellikle de Şangay'da bulacağınız birçok ürün Wuxi'den üretilmiştir, bu yüzden bu şehir aynı zamanda "Şangay'a arka bahçe" olarak da adlandırılır.


“Ürünlere odaklanma, pazara hizmet verme” felsefesinin ardından Beyon, hastane klinik tedavisi ve rehabilitasyonu, spor koruması, hayvan koruma, evcil hayvan bakımı ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılan bir dizi bandaj ve bant ürünü geliştirmiştir.

Prensip:

“Askeri Akademi, Askeri Ahlak, Karakter, Bütünlük” iş felsefesini izler. “Her seferinde bir başarı, Gelişmiş ve güvenilir, Müşteri memnuniyeti, Sürekli iyileştirme” kalite politikasına göre, askeri yüksek standartta ürünler üretmek yetenek ve teknoloji avantajlarına bağlıdır. Askeri karaktere göre, önce erkeği işe alın, sonra da yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve uygun hizmetler verin. Yüksek kaliteli ürün ve uygun hizmet ile müşterilerden iyi bir ün kazandı ve büyük pazar payı kazandı.

Fabrikamız:


Denizaşırı pazar ve sertifika:

CE ve FDA tarafından onaylanan Beyon'un ana ürünleri arasında dokuma olmayan yapışkan elastik bandajlar, pamuklu yapışkan elastik bandaj, köpük yapışkanlı bandaj, elastik yapışkanlı bandaj, tıbbi kağıt bant, tıbbi çinko oksit bant, tıbbi ipek bant, spor yapışkan elastik bandajlar, sporlar yer almaktadır. bant, köpük ön sarma ve veteriner yapışkanlı esnek bandajlar, Kinesio bantlar vb.

Hepsi çeşitli özelliklerde ve renklerde mevcuttur ve Avrupa, Amerika, Avustralya, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir.

Müşterilerimizle, pazardan anında artan gereksinimi / talebi karşılama, satışları geliştirme, pazarı genişletme ve en iyi kazan-kazan çözümünü bulmalarına yardımcı olacak şekilde müşterilerimizle her zaman işbirliği yapmaya çalışacağız.

        

Çok hoş geldiniz ve soruşturma ve ziyaret bekliyorum !!

İletişim bilgileri
WuXi Beyon Medical Products CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Simon

Tel: 86-510-85404005

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)